20140911

Polskie posłanki i posłowie popierają znęcanie się i bicie innych ludzi przez mężczyzn - dopóki ich ofiarami są członkowie rodziny - czyli patologia w Polskim sejmie.

Polscy politycy sympatyzują z kulturą Islamską i robią wszystko, by prawnie dać zielone światło dla "ciapatych". Nie, no, dobra. Żartuję. Wszyscy wiemy, że polscy mężczyźni Islamistów nienawidzą, albo inaczej - boją się ich. Bo są ich rywalami. O władzę nad kobietami, rzecz jasna. Ile to razy słyszałam/czytałam faceta, wielce zatroskanego (oczywiście) tym, że polskie kobiety mają czelność wychodzić za mąż za Islamistę. Oczywiście nie przeszkadza im to wychwalać kobiety Japonki, albo Tajlandki. Albo oglądać porno z 12-latką, która najpewniej na nagraniu jest gwałcona. Albo jeszcze lepiej - wyjeżdżać na seks-wakacje do Tajlandii i uprawiać seks z chorymi na HIV porwanymi dziewczynkami.

No i poza tym, nie ma się czemu dziwić - sami Polacy przecież biją swoje żony i dzieci, polscy mężczyźni zazdroszczą islamskim mężczyznom. Władzy nad kobietami rzecz jasna, bo o to w tym wszystkim chodzi. Ten, kto włada kobietami, ten ma władzę nad społeczeństwem - samymi konserwatywnymi mężczyznami bardzo łatwo przecież manipulować, jak są mizoginami. Niewolnica + idiota =  zysk dla pingwina. Nie bez powodu konserwy rzuciły się na edukację seksualną i przeciwdziałanie przemocy wobec kobiet. Brak edukacji seksualnej uderzy głównie w dziewczynki, a więc w ich status socjalny i ekonomiczny. Brak edukacji seksualnej po prostu obniży status społeczny kobiet, a wprowadzenie tego zakazu jest pierwszym krokiem do odebrania praw kobietom.

Dziewczynki w krajach Islamskich często nie wiedzą, jak się robi dzieci, dopiero im mąż tłumaczy - to nie jest przypadek, że w krajach o największej dyskryminacji kobiet edukacja seksualna delikatnie mówiąc "ssie". Wiele kobiet nie wie, że nie sika pochwą, tylko cewką moczową - i to nawet w krajach "zachodnich". To nie są sporadyczne przypadki. Rzadko się przecież rozmawia na te tematy, więc skąd ludzie mają wiedzieć? Usuwając edukację seksualną, ba! KARZĄC ludzi za mówienie o antykoncepcji, seksie i budowie narządów płciowych zbliżymy się mentalnością do krajów Islamskich i damy KK podstawy i zielone światło do dalszego, bardziej fundamentalistycznego działania.

Polscy mężczyźni biją swoje żony i dzieci. TO FAKT. Pff, żeby bicie było największym problemem! Wielu mężczyzn stosuje takie sztuczki manipulacyjne i są tak perfidni, że gwarantuje Wam - jak zaczniecie się coraz bardziej w tę tematykę wgłębiać nie będziecie mogły uwierzyć, że takie potwory chodzą po tej ziemi i normalnie żyją. Wielu doświadczonych pracowników i pracownic pomocy społecznej nie potrafi rozpoznać tyrana domowego...

Dlatego bawi mnie (przez łzy), gdy Polacy przestrzegają kobiety przed Islamistami. Serio? Naprawdę? Czy można być bardziej bezczelnym?

To nie jest przypadek, że to mężczyźni głównie histeryzują krzycząc o islamizacji.

I wiecie co?

PIERDOLCIE SIĘ. PRZEMOC NIE JEST DOBRA. PRZEMOC NIE JEST AKCEPTOWALNA. PRZEMOC NIE JEST ODPOWIEDZIĄ. PRZEMOC NIE JEST PRAWEM, ANI PRZYWILEJEM. PRZEMOC DZIEJE SIĘ NAPRAWDĘ - JEST CZĘŚCIĄ RZECZYWISTOŚCI WIELU LUDZI I ŹRÓDŁEM OGROMNEGO CIERPIENIA, KTÓRE RZUTUJE NA CAŁE ŻYCIE. PRZEMOC W POLSCE JEST POWSZECHNA, NAGMINNA I AKCEPTOWALNA SPOŁECZNIE. WIELU RODZICÓW NIENAWIDZI SWOICH DZIECI (ukrywając to), BIJĄ JE, BIJĄ SWOJE ŻONY, ŻONY BIJĄ DZIECI. POLSKA PRZEMOCĄ STOI I ZAKRYWANIE SIĘ ZA TRADYCJĄ JEST OSTATNIM SKURWYSYŃSTWEM. I MI TU KURWA NAWET NIE PIERDOLCIE, ŻE RODZINA JEST DLA WAS NAJWIĘKSZĄ WARTOŚCIĄ, BO PRAWDA JEST TAKA, ŻE SWOICH RODZIN NIENAWIDZICIE, NIENAWIDZICIE SIEBIE, NIENAWIDZICIE SWOJEJ MATKI I OJCA, WASZE POTOMSTWO WAS WKURWIA. TRAKTUJECIE DZIECI, JAK LALKI, ZABAWKI. WASZE ŻONY, KTÓRE SA "KURAMI DOMOWYMI" WYŚMIEWACIE I WYZYWACIE WŚRÓD KOLEGÓW OD IDIOTEK I DEBILEK, KTÓRE NA NICZYM SIĘ ZNAJĄ. NARZEKACIE NA TO, ŻE NIE PRACUJĄ, ALE JAK TYLKO ONA WYRAZI CHĘĆ PRACY TO JESTEŚCIE PRZERAŻENI TYM, ŻE WASZA OFIARA SIĘ USAMODZIELNI. STAJECIE SIĘ MILSI I PRZESTAJECIE SIĘ ZNĘCAĆ. WASZA OFIARA USYPIA SIĘ, A WY ZNOWU ATAKUJECIE. WIECIE, ŻE MOŻECIE SOBIE NA TO POZWOLIĆ. SPIRALA PRZEMOCY ZATOCZYŁA KÓŁKO I ZACZYNA SIĘ OD NOWA.
JESTEŚCIE ŹLI DO SZPIKU KOŚCI I UWIELBIACIE SPRAWIAĆ KOBIETOM BÓL. UWIELBIACIE PATRZEĆ, JAK WASZA PARTNERKA CIERPI, PŁACZE, KRZYCZY, WIJE SIĘ W BÓLU. UWIELBIACIE JEJ PONIŻENIE, JEJ STRACH W OCZACH, JEJ NIEPEWNOŚĆ, JEJ NISKIE POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI, JEJ SMUTEK. TO WAM SPRAWIA PRZYJEMNOŚĆ. TO WAS CIESZY. TO WAS NAPĘDZA, A WASZE IMIĘ TO : MĘŻCZYZNA.

Czy ktoś W KOŃCU może pierdolnąć tych posłów w łeb i im to powiedzieć?

Ilu z nich bije swoje żony? Ilu z nich zlało do krwi pasem swoje dzieci? Jakim, kurwa, prawem taka patologia nami rządzi? Ilu z nich wyśmiewa smutek i płacz swojej chorej psychicznie żony? Ilu z nich terroryzuje swoje rodziny? Ilu z nich wpada w histerię z byle powodu i robi awanturę rodzinie?

Są tylko dwie możliwości: albo KK zapłacił łapówkę tych zgredom, albo oni sami biją ludzi i uważają, że to jest zajebista rozrywka.

Pośle, posłanko! Wy, którzy jesteście przeciwko konwencji przeciwko przemocy wobec kobiet!
Życzę Wam takiej sraczki, żebyście wysrali swoje jelita, które ożyją i w ramach pokuty będą wolontariuszami, którzy edukują mężczyzn i kobiety na temat seksizmu i przemocy. Życzę Wam, żeby jelita, które wyszły z Waszych (martwych już) ciał głosiły naukę o gender, żeby udzielały się społecznie ZA DARMO. I żeby zostały politykami - i żeby były politykami ZA DARMO.

Wiem, że to głównie psychopaci są u władzy - tak wynika z badań. Ogólnie zawsze interesowałam się strukturami społecznymi i organizacją społeczeństw, ale chyba teraz, jak nigdy rozumiem przeciwników władzy scentralizowanej, ludzkiej - albo przynajmniej takiej władzy, jaka jest teraz. Ja wiem, że to może nie w systemie jest problem, ale w ludziach i ich mentalności. Tylko, jaki dobrać system dla Polaków?

To wszystko wydaje się być absurdem. I owszem - to wszystko jest absurdem i irracjonalnością. Mizoginia nie ma logicznych podstaw, a mężczyźni są niezwykle emocjonalni i niezrównoważeni psychicznie. Nie dziwota, że tak wygląda polski sejm. I nawet nie zaczynajcie na temat kobiet posłanek, które były przeciwko tej konwencji. Wszyscy wiemy, że one i tak nie mają tam realnej władzy .

A tak na marginesie: co z tymi chłopcami, nad którymi znęcają się ci posłowie? Rozumiem, że facet facetowi wilkiem?

1 komentarz:

  1. Kiedyś to jeszcze można się było z tego cyrku pośmiać. Teraz to już się staje coraz bardziej tragikomiczne. Nie wiem, dokąd ten kraj zmierza, ale mam przeczucie, że po równi pochyłej do czegoś równie groteskowego, seksistowskiego i ogólnie chujowego, jak stereotypowe państwo z praktycznym szariatem.

    OdpowiedzUsuń